06.09.2017
Katastrofa Awionetki dołącza do grona półfinalistów ESL Mistrzostw Polski
Poznaliśmy już wszystkich półfinalistów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Zespoły te już w przyszłym tygodniu będą rywalizować o prestiżowy tytuł w łódzkiej Atlas Arenie. W akcji zobaczymy Illuminar Gaming, Pompa Team, Zaprzęg i Katastrofę Awionetki.

W drugim półfinale triumfowali reprezentanci formacji Katastrofa Awionetki, którzy gładko wyeliminowali Team Paper. Mecz zakończył się wynikiem 3:0, a przez większość czasu dominowali późniejsi zwycięzcy. Katastrofa Awionetki jest więc drugą drużyną, która wywalczyła sobie miejsce w półfinałach wygrywając w pierwszej rundzie play-offów. Wraz z Zaprzęgiem dołączyła do grona, w którym czekały już dwie najlepsze drużyny fazy grupowej: Illuminar Gaming i Pompa Team.

Ostatnie cztery mecze piętnastego sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się w Łodzi. Pierwszy półfinał zaplanowano na 15 września i zagrają w nim Illuminar Gaming oraz Zaprzęg. W drugim półfinale rozgrywanym dzień później zmierzą się Pompa Team i Katastrofa Awionetki. Mecz o trzecie miejsce i wielki finał odbędą się zaś w niedzielę 17 września.

Piątek (15 września):

  • 14:00 – Półfinał #1 – LoL

Sobota (16 września):

  • 14:00 – Mecz pokazowy – LoL
  • 15:15 – Półfinał #2 – LoL

Niedziela (17 września):

  • 10:15 - Mecz o trzecie miejsce – LoL
  • 13:00 – Wielki finał – LoL 

Nadchodzące spotkania fazy finałowej będą transmitowane na żywo na antenie ESL.TV Polska.

Finały 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się 15-17 września podczas 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Bilety na to wydarzenie możecie kupić w tym miejscu.